мiй артпошукконтакти
НОВИНИ
МИТЦI
ТВОРИ
ГАЛЕРЕЇ
КАТАЛОГ
ОГЛЯДИ
english
Яблучний Спас II
(МИТЦI)
Клiкнiть на превью щоб побачити профайл митця

Асса І
Mykhaylo Vertuozov


Новини

Концерт Simple Acoustic
10.03.2004
Simple Acoustic Trio є водночас одним з наймолодших і одним з найстарших колективів сучасної польської джазової сцени. Марцін Васілєвскі (28 років), Славомір Куркєвіч (28) та Міхал Міськєвіч (26) грають у незмінному складі вже дев’ять років і стільки ж співпрацюють з Томашем Станьком, утворюючи разом з ним найкращу і найвидатнішу групу польського джазу зламу століть.

Фактично, історія колективу сягає ще початку дев’яностих років, коли троє тринадцятирічних учнів кошалінського музичного ліцею, послухавши концерт Майка Брекера на фестивалі Jazz Jamboree’89, вирішили грати джаз. Невдовзі вони посіли ІІІ місце на конкурсі Jazz Juniors у Кракові, а 16-річний лідер групи Марцін Васілєвскі став лауреатом конкурсу джазових піаністів ім. Мєчислава Коша у Каліші. Із саксофоністом у складі – як Simple Acoustic Quartet – вони зайняли І місце на Міжнародному Фестивалі Джазових Колективів Chorus’93 у Франції та виступили на головній сцені Jazz Jamboree’93.

Вже як Simple Acoustic Trio з новим барабанщиком Міхалом Міськєвічем почали постійно співпрацювати з Генриком Міськєвічем, Томашем Шукальским, Пьотром Войтасіком, Яном Муняком, беручи активну участь у численних концертах і студійних записах. У цей період молодими музикантами зацікавився Томаш Станько, який саме переживав ренесанс своєї кар’єри, втілений у записах для студії EMI та виступах зі скандинавськими джазменами на міжнародній сцені. Своїх нових підопічних він брав з собою на менш важливі концерти, поступово відкриваючи таємниці своєї музики, запрошував на принагідні записи для телебачення і театру, аби врешті-решт включити їх до свого “польського квартету”."

Мiсце проведення: Концертний зал Будинку художника (вул. Артема, 1-5)

Режим роботи: 14 березня 2004 о 19.00

За матеріалами http://artportal.org.ua
Всi новини
(НАШI СПОНСОРИ)